Klaipėdos „Neptūno“ sezoniniai abonementai 2019 / 2020 m.

Klaipėdos „Neptūno“ sezoniniai abonementai 2019 / 2020 m.

Pasirodymai:

09.02

pirmadienis


00:00

Klaipėdos „Neptūno“ sezoniniai abonementai 2019 / 2020 m.

Klaipėda, ŠVYTURIO ARENA

nuo 108,00 €

Išankstinė prekyba abonementais, suvedus 2018/2019 metų sezono abonemento barkodą ar pateikus jį TIKETA kasoje, vyks iki gegužės 28 d. 12 val.

Viešoji prekyba 05.28 12 val.

Su 2018/2019 metų sezono abonementu galima įsigyti iki 2 abonementų.

Perkant abonementus iki 06.10 kiekvienas fanas gaus išskirtinio dizaino Klaipėdos „Neptūno“ marškinėlius.

Jų dydį galite išsirinkti paspaudę šią nuorodą ir suvedę naujai įsigyto abonemento bilieto numerį: Klaipėdos „Neptūno“ marškinėliai

Išsirinkę dydį spauskite gauti kvietimą, tai bus jūsų marškinėlių atsiėmimo „Švyturio“ arenoje bilietas. Jį rasite susiformavusį jūsų paskyroje prie MANO BILIETAI.

Abonementines korteles galėsite atsiimti nuo 09.10 „Švyturio“ arenos kasoje, bet ne anksčiau nei per dvi savaites nuo abonemento įsigijimo dienos.

DĖMESIO! Informacija dėl abonementinių kortelių ir marškinėlių atsiėmimo gali keistis. Visą infomaciją rasite www.bcneptunas.lt

Sirgaliai galės rinktis iš keturių abonementų variantų, kurie skiriasi tik vieta salėje ir kaina. Naujo sezono abonementų kainos nesikeičia – jos bus tokios pat kaip ir pernai, t. y. abonementų kainos prasidės nuo 108 eurų (su mokesčiais), keičiasi tik nuolaidų sistema.

Visiems 2018/2019 metų sezono abonementų turėtojams naujo sezono abonementui bus taikoma 20 proc. nuolaida. Be to, šie sirgaliai turės galimybę abonementus įsigyti pirmieji – savaitę nuo prekybos abonementais pradžios naujo sezono abonementus galės įsigyti tik praeito sezono abonementų turėtojai.

Vieša prekyba 2019/2020 metų sezono abonementais startuos gegužės 28 d. 12 val. Prasidėjus viešai prekybai nuolaidos ankstesnio sezono abonementų savininkams išliks. Be to, praėjusio sezono abonementų neturėjusiems „Neptūno“ sirgaliams, tačiau perkantiems 2 ir daugiau būsimo sezono abonementų, bus taikoma 10 proc. nuolaida.

Uostamiesčio klubas ragina sirgalius pasinaudoti nuolaidomis. Nuolaidos naujo sezono abonementams galios iki birželio 10 d. Vėliau nuolaidos nebebus taikomos, brangs ir abonementai.

2019/2020 metų sezono abonementai galios į visas uostamiesčio klubo rungtynes Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Kitąmet, kaip ir šiemet, klubas kausis LKL ir viename iš Europos krepšinio turnyrų.

Naujo sezono „Neptūno“ abonementus galima įsigyti „Tiketa“ kasose, internetu www.tiketa.lt, taip pat naudojantis „Tiketa“ mobiliąja programėle.

Atlikėjai:

Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 6 metų (būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)).

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

Renginio organizatorius: Neptūno krepšinio klubas, VšĮ.

Daugiau informacijos: http://bcneptunas.lt

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gruodžio 29 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 7 val. 0 min.
26,10 € 43,50 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 17 val. 45 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje