Ieva Narkutė. Vasaros meilės taisyklės | UNTOLD CITY

Ieva Narkutė. Vasaros meilės taisyklės | UNTOLD CITY

Pasirodymai:

08.01

ketvirtadienis


20:00

Ieva Narkutė. Vasaros meilės taisyklės | UNTOLD CITY

Vilnius, Vilniaus Universiteto didysis kiemas

nuo 19,00 €

Naują muzikos festivalį „Untold City“ VU didžiajame kieme iškilmingai atidaro romantiškoji Ieva Narkutė ir jos specialiai festivaliui parengta programa „Vasaros meilės taisyklės“. Naujai užgimusias meiles taisykles drauge su geriausiomis savo dainomis ji pasirengusi jums atskleisti žvaigždėtą rugpjūčio vakarą, vienoje gražiausių sostinės Senamiesčio erdvių, šalia magiškai apšviestos Šv. Jonų bažnyčios.

Ar kada susimąstėt, kad prie bet kokio žodžio pridėjus „vasara“, viskas tampa paprasčiau, smagiau ir šiek tiek lengvabūdiškiau? Vasaros meilė, vasaros romanas, vasaros koncertas... Ieva Narkutė apie tai labai stipriai pamąstė, užsirašė ir nekantrauja su jumis pasidalinti.

Vasarą – daugiau ne tik atviro kūno, bet ir sielos. Todėl I. Narkutės vasaros meilės taisyklės nesidangsto ir nesislapsto. Jos atvirai flirtuoja ir nebijo būti nesuprastos. Jos žino: kas nutinka vasarą ir lieka vasarai. Todėl nepraleiskite progos pasiklausyti, nes vasaros meilės taisyklės Vilniuje bus papasakotos tik vieną vienintelį kartą – pirmąjį rugpjūčio vakarą festivalyje „Untold City“.

Ieva Narkutė – vienintelė iš visų Lietuvos scenoje moka savo dainas taip grakščiai ir elegantiškai įvilkti į puikias istorijas. Jos subtilų įžvalgumą ir subalansuotą humorą, publika vertina ne ką mažiau nei dainas. Tačiau taisyklės dainų neužgožia – išgirsite pačias garsiausias: „Švelnesnis žvėris“, „Metų laikai“, „Kaip taip gali būt?“, „Nedaryk kavos“ „Siaubas, kaip gražu“; ir tokias, kurias ji koncertuose rečiau atlieka: „Šviesos“, „Lėtai, lėtai“, „1000 metų”.

Atlikėjai:

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.


Vaikai įleidžiami nemokamai: NE.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.

Renginio organizatorius: Muzikos dienos, VšĮ.

Daugiau informacijos: NĖRA.

Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Komentarai

Tiketa plius

Pramogaukit

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

Stas Michailov. Jubiliejinis turas. 50 metų

  • Vilnius, Siemens arena
  • Gruodžio 29 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 2 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
3 d. 7 val. 13 min.
26,10 € 43,50 €
Pirkti
Bani Folk Band

Bani Folk Band

  • Vilnius, Vasaros terasa
  • Birželio 26 d., 19:00 val.
  • Trukmė: 1 val. 30 min.
Iki pasiūlymo pabaigos:
9 d. 17 val. 58 min.
13,80 € 23,00 €
Pirkti
Visos pramogos >

Su Tiketa judu

-50 %
THE ILLUSIONISTS LIVE

THE ILLUSIONISTS LIVE

PASIBAIGĘS

SIŪLYK RENGINĮ, Į KURĮ NORĖTUM JUDĖTI PIGIAU!

IR GALBŪT ATEITYJE JAM PASKELBSIME AKCIJĄ

REGISTRUOKIS

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje